Myślenice - Zarabie, ul. Zdrojowa 1c
24 lut
2024

Ogłoszenia duszpasterskie na 2 niedzielę Wielkiego Postu (25.02.2024r.).

O godz. 15:00 w naszym kościele Gorzkie Żale. Temat rozważanie: „Kryzys wiary – cierpienie w którym boli serce i rozum.

Jutro o 17:20 różaniec za zmarłych połączony z wypominkami rocznymi.

W środę – 28 lutego – po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie biblijne. Tematem spotkania będzie fragment Ewangelii św. Mateusza – Mt 5, 6-7 (Błogosławieni, którzy pragną sprawiedliwości i Błogosławieni miłosierni).

W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w kościele na Chełmie będzie w środę od godz. 15:30 a później Droga Krzyżowa i Msza św.
Spowiedź w kościele na Zarabiu będzie w piątek w godz. 16:00 – 17:15. O godz. 17:30 Droga Krzyżowa a o godz. 18:00 Msza św. Po Mszy św. spotkanie z młodzieżą, która w tym roku przystąpi do sakramentu bierzmowania.

W sobotę po Mszy św. odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za wszystkie zniewagi jakich doznaje od ludzi. Przed Mszą św. zmiana tajemnic różańcowych.

Komunikat Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice:
W związku z podpisaniem listu Intencyjnego w sprawie powołania Gminnej Rady Seniorów, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice - Jarosław Szlachetka oraz Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Myślenicach – Małgorzata Aleksandrowicz zapraszają osoby powyżej 60-tego roku życia do zgłaszania się na kandydatów do Rady. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenia można wrzucać do urny, która jest umieszczona w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice lub przekazywać sołtysom.

Ogłoszenia Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Myślenicach:

Dyrektor  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Myślenicach zaprasza rodziców lub opiekunów prawnych dziecka 7 letniego (urodzonego w 2017 r.) do zapisu do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 4 w Myślenicach. Rekrutacja dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 4 w Myślenicach rozpoczęła się 19 lutego i będzie trwać do 15 marca 2024 r.
Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły mogą być przyjęte do klasy pierwszej na wniosek rodzica, po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego i potrwa w terminie od 18 marca do 22 marca 2024r.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego przy  Szkole Podstawowej nr 4 w Myślenicach oraz do Przedszkola Samorządowego nr 3 w Myślenicach, ul. Zdrojowa 16A

Dyrektor  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Myślenicach informuje, iż od 4 marca rozpoczyna się rekrutacja dzieci do grup 4, 5 i 6 latków do oddziału przedszkolnego przy  Szkole Podstawowej nr 4 w Myślenicach oraz rekrutacja dla dzieci 3 letnich do Przedszkola Samorządowego nr 3 w Myślenicach, ul. Zdrojowa 16A.
Rejestracja nowych kandydatów rozpocznie się 4 marca 2024 r. od godz. 9:00 i potrwa do 18 marca do godz. 12:00 zgodnie z Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice z dnia28 grudnia 2023 r. w sprawie określenia terminów postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2024/2025.

Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice ogłasza nabór do Orkiestry oraz do grupy dziecięcej działającej przy Orkiestrze.
Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 28 lutego (środa) od godz. 16:00 w siedzibie orkiestry, znajdującej się w budynku OSP Śrómieście ul. Tadeusza Kościuszki 16. II piętro. Podczas spotkania można będzie uzyskać szczegółowe informacje na temat naboru, działalności Orkiestry Reprezentacyjnej, a przede wszystkim grupy dziecięcej.

Powrót do wszystkich ogłoszeń
Strona główna | Ogłoszenia | Kalendarz | Nabożeństwa | Galeria | Kontakt