Myślenice - Zarabie, ul. Zdrojowa 1c
23 mar
2024

KONGRES EUCHARYSTYCZNY

W Wielki Czwartek, Mszą Świętą Krzyżma odprawioną pod przewodnictwem abp. Marka Jędraszewskiego w Sanktuarium św. Jana Pawła II Wielkiego w Krakowie, rozpocznie się pierwszy w historii naszej archidiecezji Kongres Eucharystyczny. Trwać będzie do 15 czerwca.

Wszyscy jesteśmy zaproszeni do uczestnictwa w nim, a bogaty program kongresu zawiera wydarzenia dedykowane dla wszystkich wiernych Archidiecezji Krakowskiej – poza obchodami centralnymi, odbędą się również wydarzenia parafialne, tak by każdy mógł włączyć się w to wielki dzieło odkrywania Jezusa obecnego w Eucharystii. Szczegółowy program Kongresu Eucharystycznego oraz przedstawienie idei całego wydarzenia można znaleźć na stronie eucharystyczny.diecezja.pl. W miarę trwania kongresu będą na niej również pojawiać się aktualności, przedstawiające wszystkie wydarzenia.

Módlmy się, aby ten święty czas przyczynił się do umocnienia i pogłębienia wiary u osób, które są wierzące, oraz aby był natchnieniem do nawrócenia dla wszystkich poszukujących Boga, a może nawet istotnym duchowym przełomem w ich życiu.

Zachęcam do duchowego, a w miarę możliwości osobistego uczestnictwa we Mszy Krzyżma Świętego. Eucharystia na krakowskich Białych Morzach rozpocznie się o godz. 10:00

Powrót do wszystkich ogłoszeń
Strona główna | Ogłoszenia | Kalendarz | Nabożeństwa | Galeria | Kontakt